Reklama

Końcowy apel

W szkole w Krzeszowie odbyło się dzisiaj (czwartek, 14 listopada) podsumowanie projektu "Czasy na lasy".


Uczniowie uczestniczący w projekcie spotkali się w szkolnej sali gimnastycznej. Zanim otrzymali certyfikaty i znaczki potwierdzające zaangażowanie w sadzenie lasów, wysłuchali krótkiego przedstawienia przygotowanego przez rówieśników. Program dotyczył ekologii i właściwego zachowania w lesie. Był więc ściśle związany z ideą zadania "Czasy na lasy".

"Czasy na lasy" przygotowali członkowie koła łowieckiego "Knieja" Lubawka. Dzięki dofinansowaniu z programu "Działaj Lokalnie" oraz Funduszu inicjatyw Społecznych zorganizowane zostały spotkania na ścieżce dydaktycznej oraz sadzenie lasów. W akcji udział wzięli uczniowie 4 szkół. Z Krzeszowa zaangażowało się 80 osób.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama