W szkole w Krzeszowie odbyło się dzisiaj (czwartek, 14 listopada) podsumowanie projektu "Czasy na lasy".
Uczniowie uczestniczący w projekcie spotkali się w szkolnej sali gimnastycznej. Zanim otrzymali certyfikaty i znaczki potwierdzające zaangażowanie w sadzenie lasów, wysłuchali krótkiego przedstawienia przygotowanego przez rówieśników. Program dotyczył ekologii i właściwego zachowania w lesie. Był więc ściśle związany z ideą zadania "Czasy na lasy".
"Czasy na lasy" przygotowali członkowie koła łowieckiego "Knieja" Lubawka. Dzięki dofinansowaniu z programu "Działaj Lokalnie" oraz Funduszu inicjatyw Społecznych zorganizowane zostały spotkania na ścieżce dydaktycznej oraz sadzenie lasów. W akcji udział wzięli uczniowie 4 szkół. Z Krzeszowa zaangażowało się 80 osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze