W Kamiennej Górze odbędą się dwa koncerty charytatywne. Pieniądze będą zbierane na pomoc ofiarom wybuchu gazu w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Traugutta 15.
W wyniki eksplozji zawaliła się klatka schodowa. Poszkodowanych zostało sześć osób. Budynek według nadzoru budowlanego nie nadawał się do zamieszkania. Wydano więc decyzję o jego rozbiórce.
Oprócz koncertów, na terenie miasta wystawione są puszki, do których można wrzucać pieniądze na pomoc poszkodowanym. Puszki stają w:
-Miejska Biblioteka Publiczna Kościuszki 4
-Radtel Broniewskiego 10
-Fryzjer Fantazja Broniewskiego 5
-Kiosk Karola Miarki 16
-Sklep Duet Groszek Parkowa 2
-Mini Max Karola Miarki 25/27
-Bar Skerco Plac Wolności 15
-Bar Fenix Papieża Jana Pawła Ii 22
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem pomaga w zbiórce pieniędzy.

Burmistrz Miasta Kamienna Góra objął patronatem oba koncert
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze