Dzisiaj (piątek, 8 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Janek Samołyk.
Młody wrocławski gitarzysta i wokalista debiutował w 2008 roku. Od tego momentu wydał już cztery płyty. Do Kamiennej Góry przyjechał z koncertem Janek Samołyk acoustic.
Był to już drugi w lutym Koncert miesiąca, stała forma koncertowa organizowana przez Centrum Kultury.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze