W dniu Święta Flagi w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbył się wieczór pieśni i piosenek polskich Śpiewajmy Razem.
Przed publicznością zaprezentowali się: Elżbieta Cabała (sopran), Rafał Żurakowski (tenor) i Wiktor Szymajda (fortepian). Koncert prowadził Bartosz Żurakowski.
W repertuarze znalazły się jedynie polskie utwory.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze