Reklama

Koncert papieski

Dzisiaj (niedziela, 11 października) w kościele pw. Św. Rodziny w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert Papieski zorganizowany przez mieszkańców miejscowości.

 

Koncert zorganizowany został z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Na scenie zaprezentował się miejscowy zespół KAMI w składzie: Karolina Ryter-Kmak, Aneta Gumulak, Magda Urbanek, Iwona Matusik. Zaśpiewała również Anna Papaj, uczennica klasy ósmej. Część słowną programu zaprezentowali członkowie Szkolnego Koła Caritas z Chełmska Śląskiego.

Przed koncertem proboszcz chełmskiej parafii wyjawił wiernym, jaką rolę w jego powołaniu kapłańskim odegrał Jan Paweł II.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama