Dzisiaj (niedziela, 11 października) w kościele pw. Św. Rodziny w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert Papieski zorganizowany przez mieszkańców miejscowości.
Koncert zorganizowany został z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Na scenie zaprezentował się miejscowy zespół KAMI w składzie: Karolina Ryter-Kmak, Aneta Gumulak, Magda Urbanek, Iwona Matusik. Zaśpiewała również Anna Papaj, uczennica klasy ósmej. Część słowną programu zaprezentowali członkowie Szkolnego Koła Caritas z Chełmska Śląskiego.
Przed koncertem proboszcz chełmskiej parafii wyjawił wiernym, jaką rolę w jego powołaniu kapłańskim odegrał Jan Paweł II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze