Uroczystym koncertem (czwartek, 24 maja) uczcili święto mam uczniowie szkoły z Chełmska Śląskiego.
Koncert odbył się w szkolnej sali gimnastycznej. Wystąpili uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Przygotowane piosenki oraz utwory muzyczne wykonane zostały przez uczniów. Wystąpiły dzieci, które na co dzień uczą się gry na keyboardach, gitarach czy fletach. Popis dziecięcych pasji i talentów był prezentem dla przybyłych mam. Po koncercie mamy zaproszono na poczęstunek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze