Dzięki uprzejmości dyrektor Szkoły Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze, wszystkie dzieci z Przedszkola Publicznego numer 3 mogły uczestniczyć dzisiaj (wtorek, 17 grudnia) w jasełka.
Przedstawienie pod tytułem Anielska Orkiestra przygotowały pięciolatki. Spektakl odbył się w jednej z sal Szkoły Podstawowej numer 2. Już w przyszłym roku większość z występujących dzieci stanie się uczniami tej szkoły.
Po przedstawieniu pracownicy, przedszkolaki oraz rodzice i dziadkowie złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze