Centrum Kultury zaprasza na koncert "Muzyka polska" w wykonaniu kwartetu ROMANTICELLO.
Koncert poprzedzi spotkanie z Józefem Wiłkomirskim - kompozytorem, dyrygentem, wieloletnim dyrektorem Filharmonii Sudeckiej, żołnierzem Armii Krajowej, uczestnikiem Powstania Warszawskiego.
Gość podzieli się refleksjami na temat ?Czym jest patriotyzm ??
Spotkanie rozpocznie się 3 maja (sobota) o godzinie 16.00 w Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze