Reklama

Komunikat dla mieszkańców!

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO  SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO


Szanowni Mieszkańcy ! Informujemy, że w dniu 12 kwiecień 2014r.( sobota)  na terenie miasta Kamienna Góra zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu AGD i RTV*.

Oddać można m.in.:
- Komputery, monitory ,drukarki
- Sprzęt radiowy i telewizyjny
- Lodówki, zamrażarki, kuchenki,
- pralki, urządzenia kuchenne itp.
- Sprzęt zasilany na prąd i baterie

*Ze względu na bezpieczeństwo nie będą przyjmowane  rozbite telewizory i same kineskopy

Miejsce zbiórki:
Aleja Wojska Polskiego (parking za sądem)

W trosce o środowisko zachęcamy do wzięcia udziału Urząd Miejski w Kamiennej Górze, Firma AG-EKO

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama