ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO
Szanowni Mieszkańcy ! Informujemy, że w dniu 12 kwiecień 2014r.( sobota) na terenie miasta Kamienna Góra zostanie przeprowadzony bezpłatny odbiór zużytego sprzętu AGD i RTV*.
Oddać można m.in.:
- Komputery, monitory ,drukarki
- Sprzęt radiowy i telewizyjny
- Lodówki, zamrażarki, kuchenki,
- pralki, urządzenia kuchenne itp.
- Sprzęt zasilany na prąd i baterie
*Ze względu na bezpieczeństwo nie będą przyjmowane rozbite telewizory i same kineskopy
Miejsce zbiórki:
Aleja Wojska Polskiego (parking za sądem)
W trosce o środowisko zachęcamy do wzięcia udziału Urząd Miejski w Kamiennej Górze, Firma AG-EKO
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze