Dziś nie odnotowaliśmy w Kamiennej Górze wzrostu zachorowań. Według stanu na 7 kwietnia w mieście są 2 osoby zakażone koronawirusem. W kwarantannie pozostaje 126 mieszkańców. Hospitalizowano 3 osoby. Pod obserwacją epidemiologiczną pozostaje 1 osoba. Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry przypomina o zasadach, które pomogą utrzymać niską statystę zachorowań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze