Jedna z mieszkanek Antonówki poinformowała nas o problemach z powrotem dzieci ze szkół do domów.
Problem pojawia się dziecko kończy zajęcia po godzinie 13:30. Miejskie autobusy odjeżdżają bowiem ok. 13:30 i 16:30. Świetlica w Szkole Podstawowej nr 2, do której chodzą dzieci z Antonówki pracuje do godziny 15:30. Do odjazdu autobusu pozostaje godzina. Dzieci muszą czekać lub iść do domu pieszo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze