Reklama

Komunikacja miejska?

Jak informuje Krzysztof Świątek, burmistrz Kamiennej Góry, w ratuszu odbyło się spotkanie z grupą przedsiębiorców chcących uruchomić komunikację miejską.


Firma spoza Kamiennej Góry chce przewozić mieszkańców na trasie z nowego cmentarza przy ul. Wałbrzyskiej, przez centrum Kamiennej Góry, na ul. Jeleniogórską. Komunikacja kursowałaby od rana do wieczora, kurs trwałby ok. 15 minut.

Firma zamierza uruchomić połączenie z własnych środków. Nie oczekuje wsparcia z urzędu. Trwają już niezbędne procedury, połączenie mogłoby ruszyć nawet we wrześniu. Na razie nieznana pozostaje cena biletu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama