Jak informuje Krzysztof Świątek, burmistrz Kamiennej Góry, w ratuszu odbyło się spotkanie z grupą przedsiębiorców chcących uruchomić komunikację miejską.
Firma spoza Kamiennej Góry chce przewozić mieszkańców na trasie z nowego cmentarza przy ul. Wałbrzyskiej, przez centrum Kamiennej Góry, na ul. Jeleniogórską. Komunikacja kursowałaby od rana do wieczora, kurs trwałby ok. 15 minut.
Firma zamierza uruchomić połączenie z własnych środków. Nie oczekuje wsparcia z urzędu. Trwają już niezbędne procedury, połączenie mogłoby ruszyć nawet we wrześniu. Na razie nieznana pozostaje cena biletu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze