Reklama

Komplet zwycięstw

Dzisiaj (niedziela, 20 października) w Marciszowie rozgrywany był turniej piłkarskich orlików. W turnieju wystartowało pięć ekip.


Dwie drużyny wystawiła kamiennogórska Olimpia, w turnieju zagrali też Czarni Przedwojów, Bóbr Marciszów i Pogoń Świerzawa.

Wyniki spotkań poszczególnych spotkań:
Pogoń ? Bóbr 3:0
Czarni ? Olimpia I 0:3
Olimpia II ? Pogoń 0:4
Bóbr ? Czarni  1:1
Olimpia I ? Olimpia II 13:0
Pogoń ? Czarni 3:1
Bóbr ? Olimpia II 8:0
Olimpia I ? Pogoń 2:0
Olimpia I ? Bóbr 6:2
Olimpia II ? Czarni 0:8

Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii Kamienna Góra, która wygrała wszystkie spotkania.

Skład Olimpia Kamienna Góra I: Marcin Błoński, Maciej Maszański, Oskar Trzebiński, Marcel Chmielewski, Przemysław Wińcza, Damian Pietrzykowski, Kacper Cygal, Marcel Pichniarczyk. Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyny: Rajmund Gądek.

Bramki dla Olimpii Kamienna Góra I zdobywali: Maciej Mszański ? 1, Oskar Trzebiński ? 10, Marcel Chmielewski ? 4, Przemysław Wińcza ? 4, Damian Pietrzykowski ? 5.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama