Dzisiaj (niedziela, 20 października) w Marciszowie rozgrywany był turniej piłkarskich orlików. W turnieju wystartowało pięć ekip.
Dwie drużyny wystawiła kamiennogórska Olimpia, w turnieju zagrali też Czarni Przedwojów, Bóbr Marciszów i Pogoń Świerzawa.
Wyniki spotkań poszczególnych spotkań:
Pogoń ? Bóbr 3:0
Czarni ? Olimpia I 0:3
Olimpia II ? Pogoń 0:4
Bóbr ? Czarni 1:1
Olimpia I ? Olimpia II 13:0
Pogoń ? Czarni 3:1
Bóbr ? Olimpia II 8:0
Olimpia I ? Pogoń 2:0
Olimpia I ? Bóbr 6:2
Olimpia II ? Czarni 0:8
Turniej wygrała pierwsza drużyna Olimpii Kamienna Góra, która wygrała wszystkie spotkania.
Skład Olimpia Kamienna Góra I: Marcin Błoński, Maciej Maszański, Oskar Trzebiński, Marcel Chmielewski, Przemysław Wińcza, Damian Pietrzykowski, Kacper Cygal, Marcel Pichniarczyk. Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyny: Rajmund Gądek.
Bramki dla Olimpii Kamienna Góra I zdobywali: Maciej Mszański ? 1, Oskar Trzebiński ? 10, Marcel Chmielewski ? 4, Przemysław Wińcza ? 4, Damian Pietrzykowski ? 5.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze