Wiosna to początek motocyklowego sezonu. Niestety dzisiaj doszło do kolizji z udziałem motocyklisty.
Ratownicy zostali wezwani na ul. Spacerową w Kamiennej Górze. Przed przejściem dla pieszych doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Policjanci ustalili, że motocyklista zbyt późno zauważył, że kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Motocykl uderzył w tył samochodu. 49-letni motocyklista wymagał pomocy medycznej, ale na szczęście jego obrażenia nie były poważne.
Początek sezonu motocyklowego jest trudny zarówno dla kierowców jednośladów, jak i samochodów. Ci pierwsi muszą przypomnieć sobie nawyki i umiejętności z poprzedniego sezonu. Kierowcy samochodów muszą ponownie zwracać uwagę na mniejszych użytkowników, których przez zimę nie widzieli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze