Na ul. Nadrzecznej w Marciszowie doszło do kolizji dwóch samochodów. Do zdarzenia doszło na łuku drogi.
Z ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca samochodu osobowego nie trzymał się prawej strony jezdni i doprowadził do kolizji z fordem transitem. Nikomu nic się nie stało. Sprawca ukarany został mandatem.
Ul. Nadrzeczna to wąska ulica biegnąca wzdłuż Bobru. Od kilku tygodni panuje na niej zwiększony ruch. Prowadzony jest bowiem transport z i na teren remontowanej linii kolejowej. Warto w tym miejscu zachować ostrożność.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze