Dzisiaj (niedziela, 30 grudnia) na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.
Z ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą corolla 48-latka jechała w stronę Kamiennej Góry. Prawdopodobnie jechała za szybko i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Uderzyła w prawidłowo jadącego mercedesa. Niemiecki pojazd prowadził 61-latek z Kamiennej Góry. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze