Dzisiaj (czwartek, 10 stycznia) w centrum Chełmska Śląskiego doszło do kolizji autobusu z busem.

Autobus prowadzony przez 58-latka jechał od strony Lubawki. Na skrzyżowaniu kierowca wymusił pierwszeństwo na busie prowadzonym przez 55-latka. Doszło do zderzenia. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy, nie było rannych.

fot użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze