Wielu kierowców narzeka na skrzyżowanie ulicy Jeleniogórskiej z Jedwabną. Kierowca samochodu osobowego jechał od strony ulicy Ściegiennego. Ulicą Jeleniogórską jechał skuter.
Według relacji kierowcy audi, skuter sygnalizował skręt w prawo, dlatego wyjechał. Kierowca skutera twierdzi, że nie miał zamiaru skręcać. Nie miał włączonego kierunkowskazu.

Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania. Policja uznała winę kierowcy samochodu. Ten jednak nie poczuł się do winy. Sprawa zakończy się zapewne w sądzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze