Kierująca renault scenic nie zachowała szczególnej ostrożności i wyjeżdżając spod przychodni przy ulicy Kościuszki wymusiła pierwszeństwo na audi.
Kobieta mimo że wyjeżdżała powoli, nie zauważyła nadjeżdżającego pojazdu od ulicy Wojska Polskiego. W rezultacie doszło do kolizji.
Jak zwracają uwagę świadkowie współwiną należałoby obarczyć również kierowcę forda mondeo, który zaparkował swój pojazd na wjeździe utrudniając widoczność. Niektórzy przypominają, że jeszcze nie tak dawno na tym odcinku ustawiony był zakaz parkowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze