Na drodze wojewódzkiej między Kamienną Górą, a Pisarzowicami doszło około godziny 19:40 do kolizji. Tym razem volksawagen najechał na tył poprzedzającego pojazdu.
Na zwężeniu drogi tuż za łukiem dochodzi do kolizji co kilka dni. Najczęściej kierowcy spoza powiatu nie spodziewają się zwężenia głównej trasy. Pojazdy uczestniczące w kolizji jechały od strony Kowar. Droga jest przejezdna. Na chwilę obecną (19:50) ruchem kieruje policja.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze