Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (wtorek, 12 sierpnia) na drodze wojewódzkiej między Kamienną Góra, a Kowarami. Do kolizji doszło na wysokości Pisarzowic.
Według relacji trzy pojazdy osobowe jechały od strony Kowar. Tuż przed przystankiem autobusowym, pierwszy pojazd rozpoczął manewr skrętu w prawo w drogę polną. Drugi samochód rozpoczął manewr wyprzedzania. Najprawdopodobniej kierowca nie popatrzył w lusterka i nie zauważył że już jest wyprzedzany. Ford fiesta został zepchnięty na pobocze, zahaczył o drzewo i wylądował w rowie.
Na szczęście na miejscu nie potrzebna była pomoc medyczna. Sprawca ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze