Reklama

Kolizja na wojewódzkiej

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (wtorek, 12 sierpnia) na drodze wojewódzkiej między Kamienną Góra, a Kowarami. Do kolizji doszło na wysokości Pisarzowic.

 

Według relacji trzy pojazdy osobowe jechały od strony Kowar. Tuż przed przystankiem autobusowym, pierwszy pojazd rozpoczął manewr skrętu w prawo w drogę polną. Drugi samochód rozpoczął manewr wyprzedzania. Najprawdopodobniej kierowca nie popatrzył w lusterka i nie zauważył że już jest wyprzedzany. Ford fiesta został zepchnięty na pobocze, zahaczył o drzewo i wylądował w rowie. 

Na szczęście na miejscu nie potrzebna była pomoc medyczna. Sprawca ukarany został mandatem. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama