Uwaga kierowcy, na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu (godzina 12:50).
Aktualizacja 13:48
Droga jest już przejezdna.
Z ustaleń policji wynika, że w stronę Wałbrzycha jechała toyota auris kierowana przez 61-latka. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad samochodem i wyjechał na przeciwległy pas. Uderzył w opla astrę prowadzonego przez 63-latka. W oplu jechały jeszcze dwie osoby. Na miejsce wezwane zostało m.in. pogotowie. Nikt nie został przewieziony do szpitala.
Oryginalna informacja
Na jednym z ostatnich zakrętów przed wyjazdem z miasta doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Ruch odbywa się jednym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze