Reklama

Kolizja na Wałbrzyskiej

Uwaga kierowcy, na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu (godzina 12:50).

Aktualizacja 13:48

Droga jest już przejezdna.

Z ustaleń policji wynika, że w stronę Wałbrzycha jechała toyota auris kierowana przez 61-latka. Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad samochodem i wyjechał na przeciwległy pas. Uderzył w opla astrę prowadzonego przez 63-latka. W oplu jechały jeszcze dwie osoby. Na miejsce wezwane zostało m.in. pogotowie. Nikt nie został przewieziony do szpitala.

Oryginalna informacja 
Na jednym z ostatnich zakrętów przed wyjazdem z miasta doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Ruch odbywa się jednym pasem.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama