Na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej i Wałbrzyskiej doszło około 12:30 do kolizji. Renault megane zderzył się z ciężarowym iveco.
Na miejsce skierowana została policja, która podczas szybkiej akcji straży pożarnej kierowała ruchem. Dzięki sprawnej akcji nie doszło do większych utrudnień na jednym z najruchliwszych skrzyżowań w mieście.

W wyniku kolizji nikomu nic się nie stało. Osobowe renault nie nadawało się do dalszej jazdy. Pojazd ciężarowy nie odniósł większych szkód.
O pomysłach na przebudowę krajowej piątki w tym miejscu pisaliśmy - Przyszłość krajowej "piątki"
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze