Uwaga kierowcy, na skrzyżowaniu ul. Wałbrzyskiej, Katowickiej i Legnickiej w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Trwa usuwania pojazdu, który uczestniczył w kolizji.
Z ustaleń policji wynika, że 23-latka wjechała na skrzyżowania na czerwonym świetle. Prawdopodobnie zapatrzyła się na samochód, który prawidłowo wykonywał manewr skrętu korzystając z tzw. zielonej strzałki. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z innym pojazdem osobowym.
Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uszkodzony pojazd utrudnia przejazd. Trwa usuwanie samochodu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze