Uwaga kierowcy, na skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II i Jeleniogórskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów Musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Zderzenie traktowane jest jak kolizja, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Ponieważ żaden z kierowców nie przyznał się do winy, policjanci ustalają, kto popełnił błąd i doprowadził do zderzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze