Dzisiaj (2 stycznia) rano w bariery energochłonne przy S3 uderzył samochód osobowy.
Na miejsce wezwany został patrol policji z Lubawki. Okazało się, że samochód prowadził 25-letni Peruwiańczyk. Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków. Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery.
Peruwiańczyk jechał sam, nic mu się nie stało. Był trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze