Prawdopodobnie od grudnia zmniejszy się znaczenie stacji Marciszów. Zyska na tym Sędzisław.
Jak ustalili autorzy facebookowego profilu Kolej na Śląsku Kamiennogórskim, w propozycji rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od połowy grudnia, pociągi PKP Intercity nie będą się już zatrzymywać na stacji w Marciszowie. Przesiadki będą możliwe w Sędzisławiu.
Na stacji w Marciszowie nadal zatrzymywać będą się pociągi osobowe. Oznacza to kolejne zmniejszenie znaczenia, niegdyś węzłowej, stacji w Marciszowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze