Przez powiat kamiennogórski przejechał dzisiaj pociąg retro zorganizowany przez Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu.
Skład ciągnięty przez lokomotywę SU45 składał się z trzech wagonów pasażerskich. Rano wyjechał z Wrocławia. Przez Marciszów dotarł do Karpacza. Z górskiego kurortu zorganizowany został dodatkowy kurs do Kamiennej Góry. Z Kamiennej Góry skład wróci do Karpacza, a następnie do Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze