Czy ulica jednokierunkowa może być ślepą uliczką, drogą bez przejazdu? Jak widać na zdjęciu, może. Tylko jak z takiej uliczki legalnie wyjechać? Zawrócić nie można, pozostaje cofanie i wyjazd tyłem w ul. Papieża Jana Pawła II.
Znak zamontowany jest przy wjeździe na ul. Mostową. Informacji o ograniczeniu nie ma przed skrzyżowaniem, na ul. Papieża Jana Pawła II. Znak to prawdopodobnie pozostałość po remoncie ul. Lompy i zamykaniu przejazdu.
Z ul. Mostowej można już wjechać na ul. Lompy. Znak na wjeździe wprowadza kierowców w błąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze