Jak informuje wójta Stefan Zawierucha, dzisiaj (czwartek, 19 stycznia) zapadłą wyrok w sprawie majątku wodociągów w Marciszowie.
Prawne postępowania w sprawie majątku trwają już 10 lat. Jak informuje wójt, dzisiejszy wyrok jest korzystny dla gminy. Majątek wodociągów na terenie gminy Marciszów ma zostać przekazany samorządowi. Wójt zapowiada, że już na początku przyszłego tygodnia wystąpi do Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji o przekazanie majątku. Zapowiada kolejne postępowania w sprawie m.in. korzystania z majątku w Marciszowie.
Wyrok zapadł dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze. Prawdopodobnie przysługuje od niego apelacja.
Czekamy na stanowisko WZWiK w tej sprawie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze