Reklama

Kolejny teatr w Opawie

Mieszkańcy Opawy i okolic poznali dzisiaj (niedziela, 18 grudnia) historię małego pingwina mieszkającego na Wyspie Śniegowych Burz w Lodowej Krainie. W wiejskiej świetlicy wystąpił Teatr Humoru "Igraszka" z Wałbrzycha.



Teatr wystawił spektakl "Przygody Małego Pingwinka Pik-Poka". Przedstawienie to łączy w sobie teatr aktorski z teatrem lalek, bajkową scenografię i piękną muzykę. Dowcipne teksty piosenek oraz scenki o humorystycznym zabarwieniu wywołały uśmiech rozświetlający nie tylko dziecięce twarze.

Po spektaklu dzieci jak zawsze mogły wspólnie pograć w gry, a dorośli wspólnie porozmawiać.

Kolejne przedstawienie w Opawie zorganizowane zostało dzięki współpracy sołtysa, rady sołeckiej i stowarzyszenia Brama Opawska.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama