Mieszkańcy Opawy i okolic poznali dzisiaj (niedziela, 18 grudnia) historię małego pingwina mieszkającego na Wyspie Śniegowych Burz w Lodowej Krainie. W wiejskiej świetlicy wystąpił Teatr Humoru "Igraszka" z Wałbrzycha.
Teatr wystawił spektakl "Przygody Małego Pingwinka Pik-Poka". Przedstawienie to łączy w sobie teatr aktorski z teatrem lalek, bajkową scenografię i piękną muzykę. Dowcipne teksty piosenek oraz scenki o humorystycznym zabarwieniu wywołały uśmiech rozświetlający nie tylko dziecięce twarze.
Po spektaklu dzieci jak zawsze mogły wspólnie pograć w gry, a dorośli wspólnie porozmawiać.
Kolejne przedstawienie w Opawie zorganizowane zostało dzięki współpracy sołtysa, rady sołeckiej i stowarzyszenia Brama Opawska.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze