Reklama

Kolejny sprawdzian

Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (niedziela, 28 lipca) kolejny testowy mecz przed zbliżającym się sezonem klasy okręgowej. Tym razem grali ze Skalnikiem Czarny Bór.


Przed nowym sezonem do Orła dołączył nowy bramkarz Dominik Kurylas oraz pomocnik Kamil Duda, obaj grali do tej pory w Pisarzowicach. Lubawską drużynę wzmocni również Sebastian Kurek, wracający z Victorii Czadrów. W Orle pozostanie również Tomasz Kiełbasa, którego wypożyczenia zmienione zostało na stałą zmianę drużyny.

Dzisiejszy mecz rozegrany został przy bardzo wysokiej temperaturze. Z tego powodu mecz podzielony został na 3 części, każda po 25 minut gry.

W końcówce pierwszej części dwie bramki strzelili gospodarze. Trafiali Hadała i Kurek. W dwóch pozostałych częściach celnie strzelali goście. Dwukrotnie trafiali strzałami z dystansu. Piłkę z siatki musieli wyciągać zarówno Kurylas jak i Maik.

Orzeł Lubawka : Skalnik Czarny Bór ? 2:2 (2:0, 2:1, 2:2)

Skład Orła: Kurylas, Kuk, Szuster, Różański, K. Adamowicz, Lewczuk, Rybka, Hadała, Musiał, Kurek, Kiełbasa, rezerwowi: Maik, D. Adamowicz.

Sezon klasy okręgowej rozpocznie się 15 sierpnia. Orzeł podejmować będzie Twardego Świętoszów. Olimpia Kamienna Góra pojedzie na mecz z Hutnikiem Pieńsk.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama