Niedzielny mecz koszykarzy Górnika Trans.eu Wałbrzych kontra kibice zakończył tegoroczny wałbrzyski finał WOŚP. W przerwie licytowany był m.in. złoty pierścionek z brylantem, który uzyskał kwotę 1400 zł, a jego nowy właściciel od razu oświadczył się partnerce.
Tylko wczoraj do WOŚPowej puszki trafiło 4789,18 zł i 12,20 euro. Wczoraj również zakończyły się licytacje w WOK, m.in. wycieczka ?Szlakiem Złotego Pociągu? została wylicytowana za 1600 zł. Walczyły o nią trzy osoby. Z wszystkich licytacji zebrano ponad 15000 zł. Dokładną kwotę tegorocznego wałbrzyskiego finału poznamy na początku lutego. Już teraz wiadomo, że pobity został kolejny rekord. Wałbrzyszanie darowali noworodkom około 144 000 zł.
Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: Dziękuję wolontariuszom, osobom, które wsparły organizację naszego finału. To kilkaset osób.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze