Radni powiatu kamiennogórskiego pytali dzisiaj (wtorek, 28 stycznia) starostę Ewę Kocembę o przyszłość budynku przy ul. Armii Ludowej w Kamiennej Górze.
Budynek wykorzystywany był przez Dom Pomocy Społecznej. Po przeniesieniu podopiecznych do Szarocina obiekt nie jest wykorzystywany. Kilka dni temu zakończył się pierwszy przetarg mający wyłonić kupca budynku. Nikt nie wpłacił jednak wadium.
- Na najbliższym zarządzie będzie podjęta uchwała o ogłoszeniu drugiego przetargu ? zadeklarowała E. Kocemba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze