Znowu płonie budynek na terenie powiatu kamiennogórskiego. Tym razem strażacy walczą z żywiołem w Rędzinach.
Płonie budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Obiekt prawdopodobnie ostatnio był pusty.
W akcji biorą udział strażacy z PSP Kamienna Góra oraz ochotnicy z Ptaszkowa, Pisarzowic i Krzeszowa.
To kolejny pożar budynku podczas tego weekendu. W sobotę strażacy ratowali budynek w Przedwojowie - Spłonął domek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze