Reklama

Kolejny podejrzany o przemoc domową zatrzymany

W ubiegłym tygodniu kamiennogórscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy, który od początku roku miał wielokrotnie znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją mamą i siostrą, z którymi wspólnie zamieszkiwał.

 

Z ustaleń policji wynika, że 27 - latek mimo swojego młodego wieku, przejawiał wobec członków swojej rodziny dużą agresję. Pod wpływem alkoholu wszczynał w domu awantury, szarpał i popychał zarówno mamę jak i siostrę. Oprócz tego niepokoił je o różnych porach dnia i nocy, wielokrotnie grożąc pobiciem. Z uwagi na fakt, iż istniało podejrzenie, że mężczyzna często nadużywa narkotyków, a oprócz tego miał dopuścić się zniszczenia pojazdu służbowego pracowników jednej z lokalnych firm internetowych, którzy w tym czasie w jego domu wykonywali prace naprawcze, sąd zdecydował o zastosowaniu w stosunku do 27 - latka aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Reklama

Za przestępstwo znęcania, jak też zniszczenia mienia ustawodawca przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama