Reklama

Kolejny medal pływaczki

Od 18 do 20 lipca w Gorzowie Wielkopolskim odbywały się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (do 16 lat). Startowała w nich Julia Szkarłat.


Zawodniczka Śląska Wrocław pływacka karierę rozpoczynała na basenie w Kamiennej Górze.

W finale rywalizacji na 100 metrów stylem motylkowym Julia zajęła trzecie miejsce z czasem 1:04.68.

W rywalizacji na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym J. Szkarłat była czwarta (2:26.13). Identyczne miejsce zajęła na 50 metrów motylkiem (28.80). Na 200 metrów motylkiem była szósta (2:36.81). Na 100 metrów grzbietem miała 5 czas (1:08.13).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama