Kolejny raz w tym roku kamiennogórscy strażacy wezwani zostali do pożaru komina. Tym razem palił się komin przy ulicy Skłodowskiej.

Coraz więcej osób pali w piecach ?czym popadnie?. Do paleniska trafia folia, papier, odpadki spożywcze, chemikalia. Wszystko co tylko może się spalić. Z drugiej strony, na ścianach kominów osadza się coraz więcej zanieczyszczeń, które mogą się w każdej chwili zapalić.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze