W ramach projektu Ceramiczna układanka, dzisiaj (piątek, 10 sierpnia) w Miszkowicach odbyła się druga cześć warsztatów dla dorosłych.
Uczestnicy warsztatów zdobili stworzone przez siebie tydzień wcześniej gliniane przedmioty. Na wypalone, utrwalone w piecu miski, talerze czy kubki trzeba było położyć warstwę szkliwa. Trudność zaprojektowania ostatecznego wyglądu dzieł tkwiła w tym, że szkliwo przybiera właściwą barwę dopiero po kolejnym wypaleniu. Tak więc była to praca, której efekty będzie można zobaczyć dopiero za kilka dni.
Za tydzień (piątek, 17 sierpnia) o godzinie 17, organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Miszkowic na malowanie płytek, które ozdobią wejście do świetlicy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze