Reklama

Kolejny etap

Lubawski urząd miasta ogłosił przetarg na wykonanie prac w ramach kolejnego etapu rozbudowy szkoły w Lubawce. Część kosztów pokryty zostanie z pieniędzy zewnętrznych.



Na sesji 29 maja sejmik województwa dolnośląskiego przyznał Lubawce 200 tys. zł jako dotację w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej.

Gmina dołożyła do tej kwoty własne pieniądze i rozpisała przetarg na kolejny etap prac. W tym roku w nowym skrzydle lubawskiej szkoły zamontowane zostaną okna (128), wykonana zostanie elewacja z ociepleniem, zamontowane rury spustowe i instalacja odgromowa.

Prace mają się zakończyć do 20 października. Oferty można składać do 25 czerwca.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama