Lubawski urząd miasta ogłosił przetarg na wykonanie prac w ramach kolejnego etapu rozbudowy szkoły w Lubawce. Część kosztów pokryty zostanie z pieniędzy zewnętrznych.
Na sesji 29 maja sejmik województwa dolnośląskiego przyznał Lubawce 200 tys. zł jako dotację w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej.
Gmina dołożyła do tej kwoty własne pieniądze i rozpisała przetarg na kolejny etap prac. W tym roku w nowym skrzydle lubawskiej szkoły zamontowane zostaną okna (128), wykonana zostanie elewacja z ociepleniem, zamontowane rury spustowe i instalacja odgromowa.
Prace mają się zakończyć do 20 października. Oferty można składać do 25 czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze