Dzisiaj (piątek, 14 lutego) dzieci z przedszkola przy ul. Szymrychowskiej w Lubawce wzięły udział w balu karnawałowym.
Każde z dzieci wystąpiło w przebraniu. Wśród dziewcząt dużą popularnością cieszyły się stroje księżniczek, chłopcy postawili raczej na służby mundurowe, szczególnie funkcjonariuszy policji. Pojawili się również rycerze, piraci i postacie z innych bajek.
Bez względu na strój przedszkolacy doskonale się bawili.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze