Reklama

Kolejni finaliści

Dzisiaj (niedziela, 13 lipca) w Krzeszowie rozegrany został drugi półfinał Gminnego Turnieju Wsi.


Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn reprezentujących sołectwa: Jawiszów, Lipienica, Czadrów, Olszyny i Krzeszów. Uczestnicy walczyli o awans do finału turnieju, który odbędzie się 17 sierpnia w Pisarzowicach.

Przed drużynami postawiono dziesięć zadań sportowych i zręcznościowych. Wśród konkurencji znalazł się m.in. konkurs rzutów karnych, siłowanie na rękę, bieg przez foliowy tunel, rzucanie ziemniakiem i jajkiem.

Turniej wygrała drużyna Lipienicy, przed reprezentacją Olszyn. Te dwie drużyny wystąpią w finale turnieju. Kolejne miejsca zajęły ekipy Krzeszowa, Czadrowa i Jawiszowa.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama