Dzisiaj (niedziela, 13 lipca) w Krzeszowie rozegrany został drugi półfinał Gminnego Turnieju Wsi.
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn reprezentujących sołectwa: Jawiszów, Lipienica, Czadrów, Olszyny i Krzeszów. Uczestnicy walczyli o awans do finału turnieju, który odbędzie się 17 sierpnia w Pisarzowicach.
Przed drużynami postawiono dziesięć zadań sportowych i zręcznościowych. Wśród konkurencji znalazł się m.in. konkurs rzutów karnych, siłowanie na rękę, bieg przez foliowy tunel, rzucanie ziemniakiem i jajkiem.
Turniej wygrała drużyna Lipienicy, przed reprezentacją Olszyn. Te dwie drużyny wystąpią w finale turnieju. Kolejne miejsca zajęły ekipy Krzeszowa, Czadrowa i Jawiszowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze