Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej postanowili dokonać kolejnego zgłoszenia do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
Strażników zaniepokoiła ciecz wypływająca z jednego z kanałów przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Podczas dzisiejszej (niedziela, 27 kwietnia) kontroli rzeki Zadrny w Kamiennej Górze strażnicy zauważyli białą ciecz wypływającą do Zadrny na wysokości sali sportowej ZSZiO.
Więcej na stronie SSR
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze