Reklama

Zderzenie na drodze wojewódzkiej w powiecie kamiennogórskim - akcja służb w trakcie

Aktualizacja 20:38
Z ustaleń policji wynika, że 20-letnia kierujący wyjeżdżała z bocznej drogi. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w prawidłowo jadący od strony Leszczyńca w kierunku Kamiennej Góry samochód. Kierująca jest trzeźwa. Kierującym oboma pojazdami nic się nie stało, ale pomoc udzielana jest pasażerka pojazdu sprawczyni.

Droga zablokowana.

Oryginalna informacja
Uwaga kierowcy, na terenie powiatu kamiennogórskiego doszło do kolejnego dzisiaj zdarzenia na drodze. Tym razem zderzyły się dwa samochody. Trwa akcja służb.

Reklama

Do zderzenia samochodów doszło w Szarocinie na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: PSP Kamienna Góra i policja Kamienna Góra Aktualizacja: 27/06/2024 20:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama