Lubawski Orzeł poinformował o kolejnym wzmocnieniu pierwszej drużyny przed rundą wiosenną.
Do składu dołączył obrońca Mateusz Krzymiński. Urodzony w 1995 roku zawodnik to wychowanek Górnika Wałbrzych (II liga). Grał również w AKS Strzegom, do Orła przechodzi z trzecioligowej Foto-Higieny Gać.
To kolejne wzmocnienie defensywy Orła. W środę pisaliśmy o pozyskaniu bramkarza. Klub zapowiada kolejne transfery.
Rozgrywki IV ligi wznowione mają być 6-7 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze