Od środy (15 października) kierowcy jadący drogą Pisarzowice - Kamienna Góra będą musieli liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w ruchu.
Jak informuje miasto Kamienna Góra od 15 października do końca miesiąca wjazd do miasta z tej strony będzie możliwy jezdnią tymczasową.
W tym miejscu droga wojewódzka będzie poszerzana, aby stworzyć dodatkowy pas umożliwiający wjazd na nową ulicę prowadzącą do Miejskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze