Już dzisiaj (poniedziałek, 18 sierpnia) Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Wesołe Podwórka.
Dzisiaj zabawy odbędą się między blokami przy ul. Jeleniogórskiej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00. Oczywiście jeśli pogoda pozwoli na plenerowe zabawy.
Jutro kolejne podwórka, po raz pierwszy na stadionie przy ul. Ściegiennego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze