Dzisiaj informowaliśmy o wywiezieniu przez saperów niewybuchów znalezionych w lesie między Raszowem a Wieściszowicami. Około godziny 18 przy tej samej drodze mieszkańcy znaleźli kolejne pociski.
Tym razem znaleziono trzy niebezpieczne przedmioty. Wśród nich granat moździerzowy i pociski. Znalezisko zostało zabezpieczone, prawdopodobnie jutro przyjadą po nie saperzy.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze