Reklama

Kolejne mistrzostwa lubawskiego policjanta

Aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa, komendant komisariatu Policji w Lubawce, wystartował w Zalesiu w Mistrzostwa Unii Trójboju Siłowego. Lubawski policjant był częścią drużyny Polskiej Policji.

Drużyna Polskiej Policji zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji służb mundurowych.

Roch Szumarowski-Plewa został mistrzem Polski służb mundurowych Benchpress RAW w kategorii wagowej do 82,5 kg z wynikiem 145 kg, mistrzem Polski Benchpress RAW w kategorii wagowej do 82,5 kg w kat. wiekowej M3 z wynikiem 145 kg, w tej kategorii ustanowił rekord Polski, mistrzem Polski służb mundurowych Benchpress EQ w kategorii wagowej do 82,5 kg z wynikiem 160 kg.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama