Aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa, komendant komisariatu Policji w Lubawce, wystartował w Zalesiu w Mistrzostwa Unii Trójboju Siłowego. Lubawski policjant był częścią drużyny Polskiej Policji.
Drużyna Polskiej Policji zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji służb mundurowych.
Roch Szumarowski-Plewa został mistrzem Polski służb mundurowych Benchpress RAW w kategorii wagowej do 82,5 kg z wynikiem 145 kg, mistrzem Polski Benchpress RAW w kategorii wagowej do 82,5 kg w kat. wiekowej M3 z wynikiem 145 kg, w tej kategorii ustanowił rekord Polski, mistrzem Polski służb mundurowych Benchpress EQ w kategorii wagowej do 82,5 kg z wynikiem 160 kg.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze