Reklama

Kolejne kroki

Wykonawca odcinka S3 między Kamienną Góra a Lubawką informuje o kolejnych czynnościach podejmowanych od momentu przekazania mu placu budowy.

 

Przekazania placu budowy odbyło się 2 września. Dzień później wykonawca zgłosił Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego zamiar rozpoczęcia prac budowlanych.

15 września zakończyło się sprawdzanie terenu budowy przez saperów. Podczas przeglądu nie znaleziono niewybuchów i niewypałów. Na cały terenie zezwolono na prowadzenie prac budowlanych.

Dzień później (16 września) zakończył się przegląd przyrodniczy. Sprawdzenie występowania gniazd i schronień nietoperzy prowadzone było przed wycinką drzew.

Reklama

17 września wykonawca odebrał pierwszy budynek mieszkalnym, który ma zostać wyburzony. W tym miejscu powstanie węzeł Kamienna Góra Północ.

Źródło: strona projektu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama