Wykonawca odcinka S3 między Kamienną Góra a Lubawką informuje o kolejnych czynnościach podejmowanych od momentu przekazania mu placu budowy.
Przekazania placu budowy odbyło się 2 września. Dzień później wykonawca zgłosił Wojewódzkiemu Inspektorowi Nadzoru Budowlanego zamiar rozpoczęcia prac budowlanych.
15 września zakończyło się sprawdzanie terenu budowy przez saperów. Podczas przeglądu nie znaleziono niewybuchów i niewypałów. Na cały terenie zezwolono na prowadzenie prac budowlanych.
Dzień później (16 września) zakończył się przegląd przyrodniczy. Sprawdzenie występowania gniazd i schronień nietoperzy prowadzone było przed wycinką drzew.
17 września wykonawca odebrał pierwszy budynek mieszkalnym, który ma zostać wyburzony. W tym miejscu powstanie węzeł Kamienna Góra Północ.
Źródło: strona projektu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze